Dr.Klinghardt napísal: Jedna z najškaredsich veci, ktoré sme zistili pri otrave amalgámom a plati aj pre iné kovy je, že spôsobujú psychickú zmenu osobnosti. T.z. mnohí ludia nemajú žiadne výrazné symptómy otravy, sú iba iní, ako by v skutočnosti boli, keby nemali žiadnu ortuť v mozgu!!!
Klasická medicína ponúka na liečbu kandidy pomerne toxické syntetické látky. Najmenej toxický Nystatín u nás ani nedostať. Alternatívna medicína ponúka netoxický a viac účinný prípravok kyselinu kaprylickú, ktorá je veľmi intenzívne obsiahnutá aj v kokosovom oleji, a okrem toho kopu ďaľších veľmi účinných prírodných produktov, o ktorých sa zatiaľ klasickej medicíne nemôže ani snívať.

Ničení kandidy.

Oficiální medicína používá pro léčbu kandidy nejčastěji Amphotericin B, Flukonazol, Lamisil, Nizoral a Sporanox. Za nejméně toxické lze považovat léky na bázi nystatinu, což je antibiotikum, které zabíjí jen a pouze kvasinky. Dokonce i když jej budete užívat ve větším množství, do krevního řečiště se dostanou pouze nepatrné stopy. Nicméně při jeho dlouhodobém užívání se může objevit přecitlivělost alergického typu. Z těchto důvodů se dnes někteří lékaři uchylují k alternativním metodám, například k používání produktů obsahujících kyselinu kaprylovou.

Kyselina kaprylová je přírodní mastná kyselina, která je spolu s kyselinami kaprylovou (doplnok Caprylic acid) a laurovou (doplnok Monolaurin) obsažená v kokosovém oleji. Kyselina kaprylová je pro kandidu smrtící a svojí účinností se vyrovná nystatinu. Klinické studie ukázaly značný úbytek kandidy ve stolici již po několika dnech léčby. Kyselina kaprylová by měla být užívána po několik týdnů v postupně rostoucích dávkách, a potom by se mělo přejít na mírnější, několikaměsíční udržovací dávky. Zpočátku je vhodné užívat polévkovou lžíci kokosového oleje až třikrát denně a poté přejít na udržovací dávku dvou lžic denně. Doporučit lze pouze za studena lisovaný (panenský) kokosový olej, který je dostupný v některých prodejnách zdravé výživy. Lidé, kteří mají potíže s trávením olejů a tuků si mohou rovněž zakoupit kyselinu kaprylovou ve formě kapslí.

Dalšími přírodními prostředky pro boj s kandidou jsou česnek, který obsahuje antibakteriální a protiplísňový allicín, monolaurin (zdroj kokosový olej), dále dobromysl (oregano), bylina Pau D’Arco a červené lapacho, které mají rovněž fungicidní vlastnosti. Česnek je nejlépe používat ve formě kapslí. Jako velice vhodný se ukazuje i extrakt z grapefruitových semen (doporučujem len GSE Nutribiotic - patentovaný citricidal). Také biotin, což je jeden z méně známých vitamínů skupiny B, brání růstu kvasinek i plísní. Ve zdravém organizmu vzniká dostatečné množství biotinu činností bakterií ve střevech, nicméně při dlouhodobé léčbě antibiotiky může dojít k jeho vážnému nedostatku.

V závislosti na závažnosti problému a množství použitých fungicidních přípravků může být najednou zničeno velké množství kandidy. Kvasinky při svém zániku uvolňují pro tělo toxické substance, a pokud proces vymírání kandidy proběhne rychleji než mohou být tyto jedy odstraněny z krve a vyloučeny z těla, mohou se objevit dočasné reakce toxického nebo alergického typu, např. bolesti hlavy, nevolnost, zvýšená únava, podrážděnost a poruchy spánku. Odborný název pro tuto zkušenost je Herxheimer – Jarischova reakce. Tato fáze léčby naštěstí mívá pouze krátké trvání, a ačkoliv je nepohodlná, je přinejmenším signálem, že se s kandidou "cosi" stalo.

Položil som znalcovi na potravinové doplnky tieto otázky:

Ako rýchlo a akým spôsobom sa dá zlikvidovať kandida?

Kandidoza sa da potlacit aj za 10 dni, ale musis pouzit vsetky prostriedky proti nej, nielen jede-dva. V prvom rade to je bezsacharidova dieta
potom 3+ lyzice kokosoveho oleja denne a
Oreganovy olej, 3x2 kapsule(Puritans pride) alebo z Candiminu 3x3 kvapky.

60 kvapiek GSE Nutribiotic do litra vody a postupne cez den pit.
Na noc brat dobru probioticku zmes s jablkom.
Pripadne cez den zobrat aj lyzicu psylia po niekolkych dnoch, ked je kandida uz oslabena(vyhladovana) aby si ju vymietol

RNG, čo hovoríš na tento názor?

Candidy sa neda zbavit niekedy aj cele roky, mozes si o tom precitat na www.doktorka.cz . 8-tyzdnova dieta je urcite zbytocna, je potrebne drzat dietu i niekolko rokov. Dieta je prisna, treba vylucit nielen cukor, ale aj med, vacsinu ovocia, muky, akekolvek sladkosti, vacsinu liekov, najma vitaminov, ktore tiez kandidu zivia. Najhorsie co na nu je su "protiplesnove" lieky, tie ju len utuzuju a robia ju agresivnejsou. Probiotika funguje iba obmedzene casove obdobie, ale hynu skor ako kandida. Najlepsi prostriedok proti nej je dieta zlozena iba zo zeleniny a chudeho masa.
Vela uspechov prajem!

Dostal som na to túto odpoveď:

Candida potrebuje pre svoj zivot cukor a ine sacharidy.
V prisne bezsacharidivej diete to nemoze prezit, plus ked pridas protiplesnovy kokosovy olej, ktory ju pokryje, nam nahradi sacharidy, jej uskodi a ked popritom pouzijes silne protiplesnovy a pritikandidovy oreganovy olej a pripadne tiez GSE alebo caj z lapacha, oslabis natolko jej drzanie sa na stenach criev, ze ju vlakniny zo zeleniny alebo extra psylium vymetu. A toto sa da urobit za 10 dni az 2 tyzdne. To mam oskusane. Samozrejme na miesto vytlacenej kandidy treba okamzite dosadit probiotika, ktore zaujmu priestor kandidy a naviac vyrobia protikandidove latky, cim napmozu ju vykantrit tiez.
Takze neviem, o com tern clanok pise.
Ked hovoria ale o plesniach v inych organoch, tak maju prqavdu, ze niektore sa daju velmi tazko vynicit a to je dlhodoby proces. Ale s pomocou viacerych protiplesnovych, ktore som tu vymenoval to je mozne, az na to, ze napr plesen v kostnej dreni(dovod leukemie) vynicit trva naozaj mesiace. Ale v prvom rade sa musi dokladne vynicit v crevach, to je zaklad.
V tele sa inde totiz neda dosiahnut bezsacharidova situacia, lebo napr pecen vytvori cukry aj z bielkovin a da ich do krvi(gluconeogenesis), takze vyhl;adovat plesne v organoch je prakticky nemozne. Ale ine protiplesnove doplnky a vylucky probiotik ju postupne potlacia.
Vtedy treba pripadne pouzivat aj silne enzymi, lebo loziska plesne su casto maskovane roznymi hlienami a plesne produkuju toxiny, ktore treba neutralizovat a tym posilnit telesnu obranu
15.12.2008 16:41:05
cykloturistika
Fyzický stav pôsobí na človeka viac, než si dokážete predstaviť, alebo pripustiť. Druhým faktorom je stres, prichádzajúci z vonka, a tretí, povahové vlastnosti človeka. Každý z nás má v nejakom pomere a kvantite, túto trojkombináciu. Výslednicou je vždy to, ako sa cítite.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one